521 Nedir?

Zannettiklerimizi kendimizin yarattığını farkettikten sonra sırada ne olduğunun sorgulandığı çevrimiçi radyo programı.

Ayrıca yayınlanan ilk bölümde konuşulanlar arasında "521 Nasıl Başladı?" başlıklı kısmı dinleyerek bu programın nasıl başladığı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kadir Köymen

Kadir Köymen

1981, Giresun doğumlu. Nottingham Üniversitesi Üretim Mühendisliği ve İşletme bölümünü bitirdi. Bağımsız olarak uzun yıllar video prodüksiyon çalışmaları gerçekleştirdi. 2008'den itibaren aktif olarak sinema sektörüne ekipman geliştirmek için çalışmaya başladı. 2011 yılında edelkrone markasını kurdu. Evli, 2 çocuk Kadir'i.
Onur Köymen

Onur Köymen

1988, Ankara doğumlu. Bilkent Üniversitesi İletişim ve Tasarım bölümünü bitirdi. 10 yılı aşkın süre Elektronik müzik prodüksüyonu ve DJ'lik yaptı. edelkrone firmasının oluşumunda yer aldı. 2017 yılından itibaren HU|HU markasının kurucu ekibinde yer alıyor.
Mustafa Soyer

Mustafa Soyer

1983, Malatya doğumlu. Ankara Üniversitesi Jeofizik Mühendisliğini bitirdi. Mesleğinde 2 yıl çalıştı. 2010 yılında bir firmada ürün fotoğrafçısı olarak çalışmaya başladı. Sonrasında ihracat eğitimi aldı. 2012'de kendi şirketini kurdu. 2015'den bu yana Ankara'da Kreamark Studio ile fotoğraf ve video alanında çalışmalar yapıyor. Evli, çocuğu yok.
Ersin Yılmaz

Ersin Yılmaz

1983, Bursa doğumlu. 3 üniversite bıraktı. Bilgisayarla ilk 2001'de üniversitede tanıştı. Üniversitenin öğrenimini daha fazla aksatmaması için 2004'te aktif olarak iş hayatına girdi ve o günden beri bilgi teknolojileri, dijital operasyonlar ve yazılım üzerine çalışıyor. 2011'de Redev adında kendi dijital ajansını kurdu. Evli ve bir çocuğu var.